Oferujemy szeroką gamę usług

Dbamy o bezpieczeństwo

Utrzymujemy jakość klasy biznes

Zapewniamy pewność i spokój

Wspieramy powodzenie i sukces

Dajemy gwarancję satysfakcji

Poczta imię@nazwisko.pl

Poczta imię@nazwisko.pl

Chcesz mieć unikalny, indywidualny i niepowtarzalny adres e-mail? Skorzystaj z naszej oferty i załóż pocztę typu imię@nazwisko.pl!

Aby założyć tego typu pocztę będziesz potrzebować dwóch usług:

- Hostingu - czyli miejsca na serwerze na Twoje wiadomości. Otrzymasz w pełni funkcjonalne konto hostingowe, na którym będziesz mógł umieścić również swoją stronę www.

- Domeny - czyli nazwy, która znajduje się po znaku "małpki" (@), np. nazwisko.pl, kowalski.eu, nowak.com itp.

Po opłaceniu usług Twoje konto zostanie aktywowane. Ostatnia rzecz - to utworzenie konta e-mail z wybranym imieniem (nazwą przez znakiem małpki @). W ramach jednego konta hostingowego możesz stworzyć dowolną ilość kont pocztowych w swojej domenie - zupełnie bezpłatnie! Dzięki temu możesz korzystać z poczty typu imię@nazwisko.pl wraz ze swoimi najbliższymi. Dla przykładu - kupując domenę nazwisko.pl, możesz utworzyć wiele kont w tej domenie, np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. itd.

Jak zacząć?

Rozpocznij od wybrania nazwy domeny, czyli tego, co w adresie e-mail będzie znajdowało się po znaku "@". W pierwszym polu poniżej wpisz wybrane nazwisko lub nazwę (np. kowalski, nowak itp.), z drugiego pola wybierz rozszerzenie domenowe (np. .pl, .eu, .com itp.).

 

imię @

 

Co zrobić dalej?
Po wybraniu domeny, będziesz mógł dodać do niej hosting (serwer hostingowy - miejsce na Twoje dane). Wybierz interesujący Cię pakiet, zakończ zamówienie i opłać je. Po aktywacji serwera i domeny, będziesz mógł tworzyć konta pocztowe w swojej domenie przez przyjazny panel DirectAdmin:
Konfiguracja poczty e-mail >
Konta e-mail >
Utwórz konto poczty

Jeżeli będziesz potrzebował pomocy - będziemy do Twojej dyspozycji.

A jeśli domena będzie zajęta?
Nie martw się, jeżeli ktoś wcześniej zarejestrował wybraną przez Ciebie domenę. Spróbuj poszukać innej domeny! W naszej ofercie znajduje się ponad 160 różnych rozszerzeń domenowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Jest wiele ciekawych rozszerzeń, np. .pl, .eu, .com, .net, .biz, .name, .info, .it, .de. Możesz też wybrać coś z domen funkcjonalnych, np. .auto.pl, .mail.pl, .pc.pl, .sos.pl lub regionalnych, np. .waw.pl, .pila.pl, .pisz.pl. Oryginalny adres nie musi być klasyczny i nudny!

Ile to kosztuje?
Całkowity koszt utrzymania poczty typu imię@nazwisko.pl to zaledwie kilkanaście złotych miesięcznie. Dokładny koszt zależy od wybranego typu (rozszerzenia) domeny i pakietu hostingowego.
W przypadku wybrania domeny .eu, pakietu PRO-L i płatności rocznych, całkowity koszt to jedynie 10 zł netto (12,30 zł brutto) miesięcznie.
Pełny cennik domen znajduje się tutaj.
Pełny cennik pakietów hostingowych znajduje się tutaj.