Oferujemy szeroką gamę usług

Dbamy o bezpieczeństwo

Utrzymujemy jakość klasy biznes

Zapewniamy pewność i spokój

Wspieramy powodzenie i sukces

Dajemy gwarancję satysfakcji

Blokada kanału płatności kartą przez PayU

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że operator płatności PayU zablokował kanał płatności kartą płatniczą.

W przypadku chęci opłacenia usług kartą - prosimy o skorzystanie z płatności PayPal lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta.


Trwa rozwiązywanie problemu.
Przepraszamy za utrudnienia.     

Zakończono przenoszenie kont domenowych do nowego Panelu Klienta

18.03.2014

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyliśmy przenoszenie kont domenowych ze starego Panelu Domen do nowego Panelu Klienta (WHMCS).

Stary Panel Domen zostanie wyłączony.

Od chwili obecnej, wszystkimi usługami zarejestrowanymi w naszej firmie można zarządzać przez jeden panel.

W przypadku pytań lub problemów z logowaniem - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zakończono przenoszenie kont Klientów do nowego Panelu Klienta

16.03.2014

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyliśmy przenoszenie kont ze starego Panelu Klienta do nowego Panelu Klienta (WHMCS).

Od chwili obecnej, stary Panel Klienta zostanie wyłączony. Dane dostępowe do nowego Panelu Klienta zostały przesłane na adresy e-mail zarejestrowane do poszczególnych usług.

Jednocześnie informujemy, że trwa przenoszenie domen z dotychczasowego Panelu Domen do nowego Panelu Klienta (WHMCS). Po zakończeniu operacji, wszystkie usługi zarejestrowane w naszej firmie będą dostępne w jednym Panelu Klienta.

Przypominamy, że wszystkie usługi hostingowe zarejestrowane przed 4.03.2014 można nadal odnawiać na dotychczasowych warunkach. Pełny cennik tych usług znajduje się tutaj.

W przypadku pytań lub problemów z logowaniem - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nowa oferta i strona www

4.03.2014

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu, długo zapowiadaną, nową ofertę. Oferta została zbudowana na naszych dotychczasowych doświadczeniach i Państwa oczekiwaniach.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie usługi hostingowe (hosting współdzielony i dedykowany, serwery VPS i dedykowane) zakupione przed 4.03.2014 będzie można przedłużać na dotychczasowych zasadach.

W przypadku hostingu współdzielonego i dedykowanego w każdej chwili będzie możliwość zmiany pakietu na inny, wybrany z nowej oferty. Rozliczenie tego typu operacji może odbyć się na zasadzie dopłaty różnicy cen za pozostały okres abonamentowy, lub na zasadzie zmiana długości abonamentu proporcjonalnie do różnicy cen pakietów.

Wraz z odświeżoną ofertą, przygotowaliśmy dla Państwa nową stronę internetową.
Serdecznie zapraszamy do wyrażania Państwa opinii na temat naszej nowej strony i oferty. Państwa zdanie jest dla nas najważniejsze, będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i komentarze.

 

Zmiana środowiska PHP na hostingu współdzielonym

7.01.2014

Zmiana domyślnego środowiska PHP na hostingu współdzielonym z 5.2 na 5.3.

W chwili obecnej na serwerze dostępne są trzy środowiska PHP: 5.2, 5.3 (domyślnie) i 5.4.

Domyślną wersję PHP można zmienić samodzielnie przez Panel DirectAdmin, osobno dla każdej domeny (Ustawienia zaawansowane > Wersja PHP).